O firmie Oferta Szkolenia BHP Promocje Cennik Kontakt
O firmie

Jesteśmy dość młodą, prężną firmą, która świadczy usługi księgowe dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych, posiadających osobowość prawną, jak i dla osób fizycznych. Działamy na rynku od marca 2000 roku.

Celem naszego biura jest świadczenie profesjonalnych usług księgowych wypełniających ustawowe zobowiązania Klientów oraz wspieranie Klientów w finansowym zarządzaniu przedsiębiorstwami. Świadczymy usługi zarówno dla małych, jednoosobowych firm jak i średnich przedsiębiorstw zatrudniających kilkaset pracowników. Nasi klienci to zarówno firmy, których miesięczna księgowość liczy kilkanaście faktur, jak i takie gdzie liczba dokumentów dochodzi do kilku tysięcy a obroty sięgają milionów złotych. Profil działalności naszych zleceniodawców jest bardzo różny. Znamy specyfikę wszystkich form organizacyjnych - podmiotów gospodarczych, stowarzyszeń, fundacji, wspólnot mieszkaniowych, izb gospodarczych, przedstawicielstw. Nadrzędnym celem naszego biura jest dbałość o zadowolenie Klienta i wyznajemy zasadę, iż Klient jest dla nas najważniejszy.

Jednym z naszych największych atutów jest wszechstronna znajomość przepisów podatkowych pozwalająca nam prowadzić księgowość firm działających w odległych od siebie branżach. Znajomość aktualnych przepisów prawnych, podatkowych i finansowych a także najnowszych rozwiązań z dziedziny rachunkowości, którą posiadają nasi pracownicy, zapewnia naszym Klientom możliwość kompleksowej obsługi, profesjonalizm oraz terminową i rzetelną realizację powierzonych zleceń. Naszym Zleceniodawcom wskazujemy zawsze kilka rozwiązań, starając się dobrać najkorzystniejsze rozwiązanie w oparciu o obowiązujące przepisy. Poprzez szybki dostęp do aktualnych informacji i wiedzy specjalistycznej oraz ciągłe śledzenie zmian i nowości w przepisach podatkowo-księgowych, pomożemy Państwu w rozwiązaniu problemów aby w ten sposób przyczynić się do rozwoju Państwa Firmy. Doradzając Klientom wykorzystujemy całą naszą wiedzę i doświadczenie, tak aby w każdej sytuacji wybrać najkorzystniejsze dla nich rozwiązanie.

Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów uprawniającą do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC prowadzonej działalności gospodarczej.

Pracujemy profesjonalnie, systematycznie i relatywnie tanio. Dostosowujemy się do potrzeb i możliwości ekonomicznych Zleceniodawców. Przyjmujemy i prowadzimy sprawy bez względu na to, na którym etapie się one znajdują.
Kontakt

Biuro Księgowe Marki
ul. Ząbkowska 54a
05-270 Marki

Telefony:
(022) 353 01 01
(022) 762 84 29
(022) 498 12 12
(022) 498 21 21

Fax: (022) 499 55 55

E-mail:
info@biuroksiegowemarki.pl

(c) 2009 biuroksiegowemarki.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone projekt i realizacja: morekart.pl